Kosgeb Kredileri
İstanbul KOSGEB Kursları 2018
Yazar: - 01 Ekim 2017
1.144
0

İstanbul Kosgeb Müdürlüğü tarafınca açıklanan girişimcilik kurslarının başvuru tarihlerini, telefon numaralarını ve merkez adreslerinizi sayfamızda öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da oturup KOSGEB’e başvurmak isteyen girişimciler haberimizi inceleyebilirler. Karşınıza çıkacak listede kosgeb hizmet birimi, sorumlu personel ismi, iş birliği yapılacak kurum, eğitimin uygulanacağı ilçe, tam adres bilgileri, başlangıç ve bitiş tarihi, eğitmenin ismi ve soy ismi, katılımcı sayısı ve detaylı açıklamayı bulabilirsiniz.

Fırsatların Şehri İstanbul’da Girişimcilik
Kosgeb eğitimleri özellikle İstanbul’da sık sık verilmektedir. Ülkemizin nüfus olarak en büyük ili olan İstanbul’da her ay birçok kategoride eğitim kursları açılmaktadır. İstanbul, hayallerin şehri ve taşı toprağı altın olarak bilinen bir şehir. Dolayısıyla girişimcilerin de bol bol olduğu bir şehir. Eğer büyük bir iş başarmak istiyorsanız İstanbul’da yaşamak ve iş yerini burada açmak ilk önemli adım olabilir.


KOSGEB Kurslarına Kimler Başvuru Yapabilir?
İşkur’a kayıtlı olup kendi işini kurmak isteyenler, denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlüler, kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları, kadınlar, engelliler ve işini kurmak isteyen her girişimci başvuru yapabilir. Önemli olan yapılacak olan bu eğitimlerin hangisini kapsadığını öğrenmenizdir. Bazı eğitimler sadece engellilere verilebilirken bazı eğitimler ise sadece kadınlara olabiliyor. Sizlere verdiğimiz link üzerinden eğitim açıklaması bölümünü detaylı bir şekilde okumanızdır.

KOSGEB Eğitimleri Nerede Verilecek?
İstanbul, ülkemizin nüfus olarak en büyük şehridir. Girişimciler Kosgeb eğitimlerine İkitelli, Beyoğlu, Fatih, Üsküdar ilçelerinde katılabilirler. Alt kısımda yer alan link üzerinden eğitimlerin verileceği ilçe bilgilerini görebilirsiniz. Tam açık adresler de açıklama kısmında verilmiştir.

İstanbul KOSGEB Müdürlüğü Adresleri ve Kurs Başvuru Tarihleri
İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında verilecek olan eğitimlerin tarihlerini öğrenmek ve başvuru şartlarını incelemek için buraya tıklayarak verdiğimiz linkten faydalanabilirsiniz. Bu sayfa devamlı güncellenmektedir ve sayfa da yer alan tarihlerden size uygun olana başvuru yapabilirsiniz. Her eğitimde belirli kriterler ve kontenjan sayısı mevcuttur. Bol şanslar dileriz. Soru ve görüşlerinizi bu sayfa altından yapabilirsiniz.

KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürlüğü
Adres: Gürsel Mahallesi, Erzincan Sk. No:18, 34400 Kağıthane/İstanbul
Telefon: (0212) 285 05 00

KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürlüğü
Adres: İstanbul Ticaret Odası Merkez Bina Reşadiye Cad. 34112 Eminönü / İstanbul

KOSGEB İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Merkezi Müdürlüğü
Adres: İmes Sanayi Sitesi 308. Sokak, C Blok, No: 46, Pk: 81230, Yukarıdudullu, Ümraniye, İstanbul
Telefon: (0216) 528 2100

Güncel Kosgeb haberleri için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz;
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ