Kosgeb Kredileri
İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Yazar: - 05 August 2019
17.017
0

Bu makalemizde “ipotekli ihtiyaç kedisi” almanın yollarını anlatacağız. İpotekli İhtiyaç Kredisi nedir ve hangi bankalar İpotekli İhtiyaç Kredisi vermektedir?

İpotekli İhtiyaç Kredisi Nedir?
İpotekli İhtiyaç Kredisi, kendi adınıza olan bir gayrimenkulü teminat göstererek, kredi çekmenizi sağlayan kredi türüdür. İpotekli İhtiyaç Kredisi ile 1.000.000 Türk Lirasına kadar kredi çekmeniz mümkündür. Bu tamamen teminat göstereceğiniz ipoteğin değerine bağlı bir durumdur. Bu makale de yer alan linklere tıklayarak, ipotekli ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi
Burgan Bank, evinizi ya da iş yerinizi teminat gösterebildiğiniz takdirde size 1 Milyon TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor.


Teminat gösterilecek Gayrimenkul sizin adınıza olmalıdır. Bu gayrimenkul üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh bulunmamalıdır. Gayrimenkulün acil satış değeri en az 100.000 TL olmak zorundadır. Bu değer ekspertiz tarafından belirlenmektedir. Evlerde kat mülkiyeti tapusu ve kat irtifakı tapusu olmak zorundadır.

İpotekli İhtiyaç Kredilerinde talep ettiğiniz tutar, gayrimenkulünüzün acil satış değerinin en fazla yarısı değerde olabilir. Yani evinizin acil satış değeri 100.000 TL ise siz bankadan en fazla 50.000 TL İpotekli İhtiyaç Kredisi çekebilirsiniz.

KREDİ PUANI DÜŞÜK OLANLARA
30.000 TL KREDİ – HEMEN BAŞVUR


Kredi Çekemeyenler Yukarıdaki Linki İnceleyebilirler
Bu kredi çıkmazsa başka hiçbir bankadan kredi çıkmaz. O kadar eminim 🙂

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi
Akbank’ta tıpkı Burgan Bank gibi İpotekli İhtiyaç Kredisi imkanı sunmaktadır. Bu kredide de koşullar hemen hemen benzerlik göstermektedir.

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi koşulları için alt kısımda verdiğimiz link üzerinden tüm koşulları ve gerekli belgeleri inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankasından yüksek tutarlı kredilerinizi düşük tutarlı ödemelerle yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi miktarı, konutlarda ekspertiz değerinin %80’i, iş yerlerinde ise %75’i kadar olabilir. İmarlı arsalarınız varsa %50’si ne kadar İpotekli İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.

Bu kredilerin geri ödeme süresi maksimum 60 aydır. Kredilere konu olan gayrimenkuller ipotek edilmektedir. Ayrıca gerekli görülmesi durumunda şubeler tarafından ek teminatlar da istenebilir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Diğer Bankalar
– Koç Finans
– QNB Finansbank
– HSBC Bank
– ING Bank

Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayınız.
Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayınız.
Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayınız.

Güncel Kosgeb haberleri için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz;
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ