Kosgeb Kredileri
Hakkari Kosgeb
Yazar: - 06 September 2020
471
0

Hakkari Kosgeb iletişim bilgileri ve telefon numaraları. Hakkari Kosgeb eğitim kursları ne zaman başlıyor? E-devlet üzerindne Hakkari Kosgeb başvurusu nasıl yapılır?

Ülkemizin Doğu bölgesinde yer alan Hakkari ilimizde İŞKUR veya diğer devlet kurumları tarafından yapılacak olan KOSGEB girişimcilik eğitim tarihlerini bu sayfa altından takip edebilirsiniz. Kosgeb eğitimleri devlet tarafından ücretsiz yapılacaktır.

Kosgeb tarafından Hakkari ilimizde yapılacak olan eğitimlerin telefon numaraları ve iletişim bilgilerini bu sayfada paylaşıyoruz. Kosgeb eğitim kurslarına herhangi bir sıra beklemeden direk başvuru yapabilirsiniz.


Hakkari KOSGEB kursları ne zaman başlıyor?

İşkur öncelikli olmak üzere bir çok kurum tarafından ücretsiz eğitimler verilmektedir. Girişimciler bu eğitimlere başvuru yaparak geleceklerini şekillendirmek ve açacakları işler için ilk adımı atmış olurlar. Kosgeb kurs tarihlerini öğrenmek için bu linke tıklayarak e-devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Hakkari Kosgeb Kursları E-Devlet Üzerinden Başvuru

E-devlet şifrenizle başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilmeniz için üst kısımda linkleri paylaşmıştık. Eğer e-devlet şifreniz yoksa hemen en yakın PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında kendinize bir şifre alabilir ve e-devlet hesabınızı açabilirsiniz. E-devlet üzerinden giriş yaptığınızda arama bölümüne “kosgeb kursları” yazarak çıkaran sonuçlar üzerinden başvuru formunun olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Hakkari ilimizde kurs eğitimi yoksa ara ara bu sayfayı ziyaret edin veya alt kısımda verdiğimiz Twitter adresinden bizleri takip edin. Biz sosyal medya üzerinden yeni bir kurs tarihi belirlendiğinde takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Kosgeb Hakkari İletişim Adresi

Kayacan caddesi numara 16 Hakkari – MERKEZ

Kosgeb Hakkari Telefon Numarası

Kosgeb Hakkari telefon numarası 0438 2112726 şeklindedir. Sormak istediğiniz soruları bu numara üzerinden ya da 444 1 567 üzerinden sorabilirsiniz.

Güncel Kosgeb haberleri için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz;
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ