Kosgeb Kredileri
Düşük Kredi Notuyla İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz
Yazar: - 14 September 2019
22.614
0

Bankalara kredi başvurusu yapıyorsunuz ancak olumlu cevap alamıyor musunuz? Düşük kredi notunuz var diye kredi çekemiyor musunuz? İşte düşük kredi notuna kredi veren bankalar.

NKolay Hızlı ve Düşük Kredi Puanı Olanlara Özel Kredi
Nkolay kredi ile düşük kredi notunuzu dert etmeyin. Diğer bankalar belki düşük kredi notuna kredi imkanı sunmayabilir ama Nkolay kredi ile düşük kredi notuna sahip olan kişilerde kredi çekebiliyor. Hafta sonu yapmış olduğunuz başvurular bile anında değerlenir ve paranız hesaba yatar. Alt kısımdaki linkler üzerinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Çek

Kredi Çek

Nkolay Kredi’ye 3 adımda başvuru yapabilir ve şubeye gitmeden oturduğunuz yerden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Alt kısımda yer alan linklerden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.


NKolay kredi Aktifbank tarafından verilmektedir. Aktifbank müşterileri daha hızlı bir şekilde ihtiyaç kredilerini alabilirler. Paranız 5 dakika da hesabınıza yatar. Yapmanız gereken ihtiyaç tutarını belirlemek, sözleşmeyi onaylamak ve başvuruyu göndermek.

Fibabanka Düşük Kredi Notu Olanlara Kredi
Fibabanka’da diğer bankalara nazaran daha düşük kredi notuna kredi veren bankalardan bir tanesidir. Eğer Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası gibi bankalardan kredi alamıyorsanız yukarıda da belirttiğimiz gibi Aktifbank ya da Fibabanka gibi bankalardan kredi çekmeyi deneyebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan linkler üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapın ve kredinizi alın. Kredi başvurunuzu bilgisayar ya da cep telefonunuzdan yapabileceğiniz gibi şubeye giderek de yapabilirsiniz.

Nkolay kredi başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Fibabanka kredi başvurusu için buraya tıklayınız.

30 Saniyede Kredi Başvurusu : TIKLAYINIZ

Güncel Kosgeb haberleri için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz;
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ