Kosgeb Kredileri
Ankara KOSGEB Kursları 2018
Yazar: - 01 October 2017
1.476
0

Bu sayfada Ankara Kosgeb Müdürlüğünce açıklanmış olan ya da gelecek tarihlerde açıklanacak olan desteklerin başvuru tarihlerini, Kosgeb Ankara telefon numaraları ve merkez adresleri öğrenebilirsiniz.

Ankara’da KOSGEB desteklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız bu haberimizi inceleyebilir. Sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda gerekli sayfalara girdiğinizde karşınıza çıkacak listeler de Kosgeb’den nasıl faydalanacağınız hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan liste içerisinde kosgeb hizmet birimi, sorumlu personel ismi, iş birliği yapılacak kurum, eğitimin uygulanacağı ilçe, tam adres bilgileri, başlangıç ve bitiş tarihi, eğitmenin ismi ve soy ismi, katılımcı sayısı ve detaylı açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Başkent’te Girişimcilik
Ülkemizin başkenti Ankara’da oturup projesi olanlar, işini büyütmek isteyenler Kosgeb kurslarına yazılabilirler. Değişik kategorilerde eğitim kursları her ay farklı tarihlerde açılmaktadır. Eğer siz de başarı öykülerine inanan ve bu öyküleri seven biriyseniz neden kendi öykünüzü yazmıyorsunuz? Zaman kaybetmeden Kosgeb’e başvurup hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz.


Ankara’da KOSGEB Kurslarına Başvurabilecek Adaylar
Kosgeb’e başvuru yapabilecek kişiler ve meslekler arasında İşkur’a kayıtlı olan iş yerleri, denetimli serbestlik altında bulunan yükümlü vatandaşlar, iş kurmak isteyen girişimciler, engelli vatandaşlarımız, kadın girişimciler ve iş kurmak isteyen herkes yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken husus hangi kategoride yer aldığınızdır. Kosgeb kursları farklılıklar taşıdığı için kendi kategorinize uygun olan kursa başvurunuzu yapabilirsiniz. Örneğin engelli vatandaşlarımız için olan özel kurslara sadece engelli vatandaşlar başvurabilir ya da kadın girişimciler için farklı kurslar açılmaktadır. Bu kursların türlerini ve detaylı açıklamalarını alt kısımda verdiğimiz linkten görebilirsiniz.

Ankara KOSGEB Eğitimleri Nerede Verilecek?
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi derslerinin verileceği bölgeler ve müdürlükler Ankara Kosgeb Sincan Müdürlüğü, Ankara Kosgeb Ostim Müdürlüğü, Ankara Kosgeb Siteler Müdürlüğü şeklindedir. Tam adresleri görmek, başvuru tarihlerini öğrenmek için buraya tıklayınız ve size uygun olan tarihteki kursu seçerek şartların size uygun olup olmadığına göz attıktan sonra başvurunuzu yapın. Şimdide başarılar dileriz. Sormak istediğiniz soruları bu konu altından bizlere sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince size destek olmaya çalışacağız.

Güncel Kosgeb haberleri için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz;
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ